Przejdź do treści
Logo

Produkcja kontraktowa


Potrzebujesz produktu z branży chemicznej? Wiesz gdzie i jak go sprzedać lecz nie masz możliwości wyprodukować go własnymi siłami?


Produkcja kontraktowa, która jest jedną z gałęzi Naszej działalności to rozwiązanie dla Ciebie!


Głównymi zaletami outsourcingu jest przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Udostępniamy Państwu Nasze know-how i najnowocześniejsze technologie produkcyjne. Zapewniamy pomoc w opracowaniu składu produktu, jego wyglądu i formy (od opracowania receptury po wsparcie przy wyborze opakowania i opracowaniu jego szaty graficznej).

 

WSPARCIE

Każdy Klient może liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie produkcji. Dzięki współpracy z naszymi nowoczesnymi laboratoriami zapewniamy powtarzalność produkcji i wysoką jakość wyrobów. 

 

WŁASNA MARKA

Stworzenie kompleksowego zaplecza technologicznego, niezbędnego do wyprodukowania nowego produktu z branży chemicznej, wymaga ogromnych nakładów finansowych, wiedzy i kadry wykwalifikowanych pracowników. Zlecając produkcję Nam mogą Państwo wprowadzić na rynek nowy produkt lub markę przy minimalnych nakładach finansowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składanie zapytań. Jeśli planują Państwo wejść na rynek produktów chemicznych lub pragniecie rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty Nasze usługi będą idealnym rozwiązaniem.


Nasza podstawowa działalność to:

Chemia przemysłowa
Produkcja farb i rozpuszczalników
Chemia gospodarcza
Środki dezynfekujące

 

KONFEKCJONOWANIE PRODUKTÓW

Zajmujemy realizacją usług konfekcjonowania, pakowania, nalewania głównie produktów płynnych dla branż chemicznej, przemysłowej, kosmetycznej, motoryzacyjnej do opakowań o różnych litrażach, własnych lub powierzonych przez klienta.

Usługa obejmuje następujące czynności:

  • nalewanie
  • zakręcanie
  • etykietowanie
  • pakowanie do opakowań zbiorczych
  • paletowanie


Posiadamy dużą bazę magazynową z możliwością przechowywania produktów Naszych klientów. Mamy doświadczenie w magazynowaniu oraz nalewaniu substancji niebezpiecznych, wybuchowych oznaczonych ADR.

Organizujemy transport do którego możemy wykorzystać również własną flotę samochodową.


Pośredniczymy w zakupie butelek, kanistrów i różnego rodzaju nakrętek i końcówek (triggery, atomizery, flip-topy, disc-topy itp.) jak również w realizacji wydruku etykiet i organizacji odpowiednich opakowań zbiorczych.


Jeśli posiadasz pomysł na inny innowacyjny produkt z branży chemicznej - zapytaj!
 

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją kontraktową lub konfekcjonowaniem, wypełnij formularz kontaktowy.