Przejdź do treści
Logo

O FirmieCHEMIKA powstała w 1993 roku w Wodzisławiu Śląskim. W początkowej fazie działalności zajmowała się sprzedażą hurtową chemii gospodarczej oraz przemysłowej. W roku 2003 przeniosła swoją siedzibę do Rybnika, gdzie rozpoczęła działalność produkcyjną. 


Obszar działalności firmy to projektowanie, produkcja i sprzedaż produktów chemicznych znajdujących szerokie zastosowanie w branżach i dziedzinach takich jak: górnictwo, kolejnictwo, pożarnictwo, przemysł, chemia gospodarcza i użytkowa i inne.


Celem naszej działalności jest także unowocześnianie i wdrażanie środków chemicznych stosowanych w różnorodnych gałęziach przemysłu i życiu codziennym. Firma posiada własne laboratoria, które oprócz kontroli jakości produktów, prowadzą także prace badawczo-rozwojowe związane z nowymi innowacyjnym wyrobami.

Zapraszamy do współpracy!

 

nasze-sklepy

ISO

Przedsiębiorstwo posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

 

Certyfikaty

Jeżeli jesteś naszym klientem i potrzebujesz dodatkowych dokumentów związanych z zakupionymi u nas wyrobami (np. świadectwa jakości) to możesz je otrzymać w wersji elektronicznej składając na nie zamówienie.

Certyfikaty jakości >>>

certyfikat-jakosci-chemika_0.jpg

 

CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ. PDF